Што се уплаќа денес? (23.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката.

Од 21:00 во рамките на 3-то коло од афричкиот Куп на нации се сретнуваат селекциите на Мауритања и Алжир.

Мауритања е на дното на табелата и досега немаат освоено бодови бидејќи во првите две кола остварија два порази, додека Алжир е на 3-та позиција со вкупно 2 бода и учинок од 2 реми.

Мауритања – Алжир – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 85.122 евра. За победа на Мауритања уплатени се 12.223 евра, за реми 20.120 евра, додека останатите 52.779 евра се уплатени за победа на Алжир.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*