Што се уплаќа денес? (21.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека денешните информации за уплатата ќе ни помогнат да наплатиме супер квота.

Од 17:30 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Борнмут и Ливерпул.
Борнмут е на 12-та позиција со 25 бода и учинок од 7 победи, 4 реми и 8 порази, додека Ливерпул е лидер на табелата и зад себе има 13 победи, 6 реми и 1 пораз.

Борнмут – Ливерпул – 2 @ 1.71

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 142.543 евра. За победа на Борнмут уплатени се 23.112 евра, за реми 45.050 евра, додека останатите 74.381 евра се уплатени за победа на Ливерпул.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*