Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од холандската Ердивизија кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Хераклес и Волендам. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Хераклес – Волендам – 1 @ 1.62 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Хераклес беше 2.00, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.62 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*