Што се уплаќа денес? (19.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата често се одличен показател, па благодарение на тоа наплаќаме одлични квоти.

Денес од 20:45 во рамките на белгиската Жупиле Про лига се сретнуваат екипите на Гент и Мехелен.

Домаќините се на 3-та позиција со вкупно 38 бода кои ги имаат освоено преку 10 победи, 8 реми и 2 порази, додека Мехелен е на 10-то место со 22 бода и учинок од 6 победи, 4 реми и 10 порази.

Гент – Мехелен – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 106.778 евра. За победа на Гент уплатени се 81.224 евра, за реми 10.202 евра, додека останатите 15.352 евра се уплатени за победа на Мехелен.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*