Натпревар со драстичен пад на коефициентот (17.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од 1/8 финалето на грчкиот куп.

Од 18:00 се сретнуваат екипите на Арис и АЕК. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, две реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија две победи и три реми.

Арис – АЕК – 1 @ 3.33 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Арис беше 7.90, а во моментов бележи пад од скоро 58% и се плаќа со квота 3.33 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*