Што се уплаќа денес? (16.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Без поголеми проблеми запишавме добивка и вчера и може да се пофалиме дека сме во одлична серија во новата година. Се надеваме дека со исто темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:45 денес ќе имаме можност да го погледнеме првенствениот натпревар од италијанската Серија А каде што ќе се сретнат екипите на Јувентус и Сасуоло.

Домаќините се во фантастична серија резултати и на последните пет дуели запишаа исто толку и победи, додека Сасуоло во истиот временски период запиша една победа, едно реми и три порази.

Јувентус – Сасуоло – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 97.100 евра. За победа на Јувентус уплатени се 62.109 евра, за реми 19.203 евра, додека останатите 15.788 евра се уплатени за победа на Сасуоло.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*