Што се уплаќа денес? (13.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на информациите за уплатата досега многу пати сме биле добитни во оваа категорија, па веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Денес од 20:45 во рамките на Серија А се сретнуваат екипите на Монца и Интер.
Монца во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, додека Интер во истиот временски период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Монца – Интер – 2 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.102 евра. За победа на Монца уплатени се 7.122 евра, за реми 9.103 евра, додека останатите 72.877 евра се уплатени за победа на Интер.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*