Што се уплаќа денес? (11.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчерашниот натпревар кој го понудивме во оваа категорија поради временските неприлики беше одложен, па веруваме дека денес ќе наплатиме супер квота.

Од 18:00 во рамките на турската Супер лига се сретнуваат екипите на Трабзонспор и Самсунспор.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и едно реми, додека гостите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Трабзонспор – Самсунспор – 1 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.109 евра. За победа на Трабзонспор уплатени се 71.014 евра, за реми 10.202 евра, додека останатите 10.893 евра се уплатени за победа на Самсунспор.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*