Натпревар со традиција (11.01.2024)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 19:00 во рамките на португалскиот Куп се сретнуваат екипите на Санта Клара и Национал.

Санта Клара во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Национал во истиот временски период оствари две победи, едно реми и два порази.

Овие две екипи во последните пет натпревари успеваат да постигнат најмалку по еден погодок на двете страни, па очекуваме и денес да биде така.

Наш предлог

ГГ @ 2.00 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*