Што се уплаќа денес? (10.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата вчера бевме добитни во оваа категорија, па веруваме дека со истото темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:30 во рамките на ЕФЛ Трофи купот се сретнуваат екипите на Питерборо и Кроули. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, две реми и еден пораз, додека гостите пак запишаа три победи и два порази.

Питерборо – Кроули – 1 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.112 евра. За победа на Питерборо уплатени се 71.200 евра, за реми 5.599 евра, додека останатите 15.313 евра се уплатени за победа на Кроули.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*