Зголемени квоти за натпреварот Валенсија – Виљареал

Денес се игра 19-то коло во шпанската Ла Лига, а во еден од натпреварите на Местаља ќе се сретнат екипите на Валенсија и Виљареал.

Домаќините се на средината на табелата, поточно на 10-то место со вкупно 23 бода, додека Виљареал е на 13-та позиција и досега имаат остварено 19 бода преку 5 победи, 4 реми и 9 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Дуро да постигне прв погодок коефициент 6.00 зголемен на 6.50
  • Виљареал да победи во двете полувремиња коефициент 15 зголемен на 17

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*