Тикет на денот (четврток, 28.12.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Пред нас е уште еден ден со катастрофална понуда, но сепак ние нема да ве оставиме без тикет на денот. Ова е нашиот супер дабл предлог за денес.

Брајтон – Тотенхем – ГГ4+ @ 2.40 во Mozzart

Што и да се случи во дуелот помеѓу овие две екипи, забавата е загарантирана. Се работи за тимови кои секогаш играат на гол повеќе. Брајтон е на 9-та позиција и далеку од зоната за Европа, но сепак не делува како недостижно. Тотенхем пред ова коло беше на 4-то место и тоа е позиција која ја пикираат за крај на сезоната. Овде ние решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Очекуваме ефикасен натпревар и затоа типуваме ГГ4+ со квота 2.40 во Mozzart.

Раја Казабланка – Тангер – 1&0-2 @ 2.60 во Bet365

После 12 изиграни кола во Ботола лигата од Мароко,  екипата на Раја Казабланка е прв пратител на лидерот ФАР Рабат со два бода помалку. Во минатото коло изиграа дерби натпревар против Беркане и тој дуел заврши без победник, поточно 1-1. Тангер пак нема победено на последните осум дуел во првенството. Ова е тим кој игра доста тврдо, па се без пораз на последните пет натпревари. Ние овде очекуваме Раја Казабланка да победи без поголеми проблеми и типуваме 1&0-2 гола со квота 2.60 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 6.24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*