Што се уплаќа денес? (28.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера бевме добитни и може да се пофалиме дека веќе неколку дена трае оваа добитна серија, па се надеваме дека и денес ќе продолжиме со истото темпо.

Денес од 19:00 во рамките на алжирската Лига 1 се сретнуваат екипите на Белузидад и Константин.

Домаќините се на 10-та позиција со 13 бода, додека гостите ја имаат 3-та позиција и досега имаат освоено 16 бода.

Белузидад – Константин – 1 @ 1.59

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 71.092 евра. За победа на Белузидад уплатени се 54.120 евра, за реми 7.129 евра, додека останатите 9.843 евра се уплатени за победа на Константин.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*