Што се уплаќа денес? (27.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата вчера запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека и денес ќе продолжиме со истото темпо.

Од 20:30 во рамките на Премиер лигата се сретнуваат екипите на Челзи и Кристал Палас.

Домаќините се на 11-та позиција со вкупно 22 бода, додека гостите ја имаат 15-та позиција и досега имаат освоено 18 бода.

Челзи – Кристал Палас – 1 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 122.329 евра. За победа на Челзи уплатени се 91.099 евра, за реми 10.202 евра, додека останатите 21.028 евра се уплатени за победа на Кристал Палас.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*