Натпревар со драстичен пад на коефициентот (24.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Тајланд Таи лигата кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 12:00 се сретнуваат екипите на Чианграи и Парашуап. Домаќините се на 5-та позиција и досега имаат освоено вкупно 19 бода, додека гостите ја имаат последната позиција на табелата со само 9 осовени бода.

Чианграи – Парашуап – 1 @ 2.05 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Чианграи беше 2.45, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.05 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*