Што се уплаќа денес? (07.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера во оваа категорија не бевме добитни, но се надеваме дека денес ќе можеме да ја поправиме грешката.

Од 21:15 во рамките на вонредното коло од англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Тотенхем и Вест Хем.

Тотенхем во последните пет натпревари запиша една победа, едно реми и три порази, додека Вест Хем во истиот временски период оствари четири победи и едно реми.

Тотенхем – Вест Хем – 1 @ 1.73

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 94.112 евра. За победа на Тотенхем уплатени се 81.223 евра, за реми 9.232 евра, додека останатите 3.657 евра се уплатени за победа на Вест Хем.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*