Специјал тикет за натпреварот Наполи – Интер

Терминот од 20:45 за денес е резервиран за вистински дерби натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Наполи и Интер.

Наполи е на 4-то место и досега имаат освоено 24 бода, додека Интер е лидер на табелата со 32 бода.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во првите 10 минути
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*