Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Цвајт лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Ст. Паули и Хамбургер.

Ст. Паули во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, а ист таков учинок оствари и нивниот градски ривал, екипата на Хамбургер.

Ст. Паули – Хамбургер – 1 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ст. Паули беше 2.35, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*