Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лигата на шампиони кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Јанг Бојс и Црвена Звезда. Домаќините досега запишаа едно реми и три порази, а ист таков идентичен учинок има и екипата на Црвена Звезда.

Јанг Бојс – Црвена Звезда – 2 @ 3.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Црвена Звезда беше 4.00, a во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 3.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*