Специјал тикет за натпреварот Јувентус – Интер

Денес од 20:45 ќе имаме можност да погледнеме дерби во италијанската Серија А каде што ќе се сретнат екипите на Јувентус и Интер.

Јувентус е на 2-то место со вкупно 29 бода и учинок од 9 победи, 2 реми и 1 пораз, додека Интер е лидер на табелата со 31 бод кои ги имаат освоено преку 10 победи, 1 реми и 1 пораз.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и возбудлив натпревар, а ние пак решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 8.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*