Што се уплаќа денес? (25.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информации за уплатата можат да ни бидат одличен показател и денес, па благодарение на тоа да наплатиме супер квота.

Од 15:00 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Салернитана и Лацио.
Домаќините досега освоија 5 бода и се наоѓаат на последното место на табелата, додека гостите се на 10-та позиција со вкупно 17 бода кои ги имаат освоено преку 5 победи, 2 реми и 5 порази.

Салернитана – Лацио – 2 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 83.232 евра. За победа на Салернитана уплатени се 12.239 евра, за реми 15.349 евра, додека останатите 55.644 евра се уплатени за победа на Лацио.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*