Што се уплаќа денес? (17.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, па веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката.

Од 17:00 во рамките на квалификациите во Африка за СП се сретнуваат селекциите на Замбија и Конго.

Замбија во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Конго во истиот временски период оствари една победа, две реми и два порази.

Замбија – Конго – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 69.102 евра. За победа на Замбија уплатени се 51.292 евра, за реми 10.543 евра, додека останатите 7.267 евра се уплатени за победа на Конго.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*