Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од алжирската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 15:00 се сретнуваат екипите на Парадоу и Белузидад. Домаќините во последните пет натпревари зпаишаа четири победи и едно реми, додека гостите во истиот временски период остварија три победи и два порази.

Парадоу – Белузидад – 2 @ 2.46 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Белузидад беше 4.12, a во моментов бележи пад од скоро 40% и се плаќа со квота 2.46 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*