Што се уплаќа денес? (01.11.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата вчера запишавме добивка во оваа категорија, а се надеваме дека и денес ќе биде така.

Од 23:00 во рамките на бразилската Серија А се сретнуваат екипите на Интернационал и Америка МГ.

Домаќините се наоѓаат на 12-та позиција со вкупно 38 бода кои ги имаат освоено преку 10 победи, 8 реми и 12 порази, додека гостите се дел од црвената зона, поточно се наоѓаат на дното на табелата со само 19 освоени бода.

Интернационал – Америка МГ – 1 @ 1.51

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 79.310 евра. За победа на Интернационал уплатени се 62.212 евра, за реми 8.543 евра, додека останатите 8.555 евра се уплатени за победа на Америка МГ.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*