Што се уплаќа денес? (28.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата можат и денес да ни бидат точен показател, па благодарение на тоа да наплатиме супер квота.

Од 18:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Лајпциг и Келн. Лајпциг во последните пет натпревари во домашното првенство запиша три победи и две реми, додека Келн во истиот временски период оствари една победа и четири порази.

Лајпциг – Келн – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.589 евра. За победа на Лајпциг уплатени се 82.239 евра, за реми 7.544 евра, додека останатите 8.806 евра се уплатени за победа на Келн.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*