Што се уплаќа денес? (26.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера не бевме добитни во оваа категорија, но веруваме дека денес ќе се оправдаме за таа грешка.

Од 18:45 во рамките на Лига Европа се сретнуваат екипите на Штурм Грац и Аталанта.
Домаќините досега запишаа една победа и еден пораз, додека гостите имаа 100% позитивен учинок и остварија две последователни победи.

Штурм Грац – Аталанта – 2 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 155.687 евра. За победа на Штурм уплатени се 13.544 евра, за реми 23.874 евра, додека останатите 118.269 евра се уплатени за победа на Аталанта.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*