Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 15:30 се сретнуваат екипите на Волфсбург и Баер Леверкузен. Домаќините досега имаат освоено 12 бода и се наоѓаат на првиот дел од табелата, додека гостите се на топ позиција и имаат вкупно 19 бода.

Волфсбург – Леверкузен – 2 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Леверкузен беше 2.10, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*