Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Ле Авр и Ленс. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, два порази и едно реми, додека гостите во истиот временски период остварија две реми и три победи.

Ле Авр – Ленс – 2 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ленс беше 2.10, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*