Што се уплаќа денес? (16.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера запишавме добивка, па веруваме дека денес ќе продолжиме со истото победничко темпо.

Од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Белгија и Шведска. Домаќините го обезбедија пласманот на ЕП и се наоѓаат на првата позиција на табелата, додека гостите се на 3-то место со вкупно 6 освоени бода.

Белгија – Шведска – 1 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.549 евра. За победа на Белгија уплатени се 62.329 евра, за реми 12.230 евра, додека останатите 9.990 евра се уплатени за победа на Шведска.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*