Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од квалификациите за ЕУРО кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 15:00 во рамките на групата А ќе се сретнат екипите на Грузија – Кипар. Грузијците досега освоија четири бода од 5 изиграни натпревари, додека Кипарците имаат само

Грузија – Кипар – 1 @ 1.42 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Грузија беше 1.67, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 1.42 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*