Специјал тикет за натпреварот Хрватска – Турција

Од денес повторно на програмата ги имаме квалификациските натпревари за ЕУРО, а во еден од нив ќе се сретнат селекциите на Хрватска и Турција.

Хрватите досега изиграа четири натпревари и може да кажеме дека забележаа одлични резултати, поточно три пати победија и еднаш ремизираа.

Турците се со ист број бодови, но имаат пет изиграни натпревари, а нивниот учинок е 3 победи, 1 реми и 1 пораз.

Ова ќе биде интересен натпревар, а ние за вас решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365 со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе 9.5 корнери на натпревари
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*