Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од интернационалните пријателски натпревари кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 21:00 ќе се сретнат селекциите на Мароко У23 и Ирак У23. Домаќините имаат пет последователни победи, додека гостите во истиот временски период запишаа три победи, едно реми и еден пораз.

Мароко У23 – Ирак У23 – 1 @ 1.60 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Мароко У23 беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 26% и се плаќа со квота 1.60 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*