Што се уплаќа денес? (11.10.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес претпоставуваме дека повторно информациите за уплатата ќе не доведат до добивка и наплата на супер квота.

Од 02:30 после полноќ во рамките на бразислската Серија Б ќе се сретнат екипите на Вила Нова и Ботафого. Вила Нова досега имаат освоено 48 бода преку 13 победи, 9 реми и 9 порази, додека Ботафого пак има 40 бода и учинок од 10 победи, 10 реми и 11 порази.

Вила Нова – Ботафогo – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 91.230 евра. За победа на Вила Нова уплатени се 74.583 евра, за реми 10.490 евра, додека останатите 6.157 евра се уплатени за победа на Ботафого.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*