Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.10.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од колумбиската Б лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 22:15 се сретнуваат екипите на Реал Соаха и Реал Сантандер. Домаќините во изминатите 15 изиграни натпревари собраа 14 бода и се наоѓаат на претпоследната позиција на табелата, додека Сантандер има освоено 18 бода во истиот временкси период.

Реал Соаха – Реал Сантандер – 2 @ 2.93 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Реал Сантандер беше 3.58, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.93 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*