Натпревар со традиција (30.09.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 17:00 часот во рамките на австриската Бундеслига се сретнуваат екипите на Лустенау и Салзбург.

Лустенау е на 12-то место со вкупно 2 бода и учинок од 2 реми и 6 порази.

Салзбург е на првата позиција со вкупно 19 бода кои ги имаат освоено преку 6 победи, 1 реми и 1 пораз.

Овие две екипи на последните три натпревари играат доста отворено и ефикасно, поточно на сите тие натпревари се постигнуваат по најмалку четири погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог

4+ @ 2.00 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*