Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Врексам – Њукасл У21

Денес од 20:30 во рамките на англискиот ЕФЛ Трофи куп се сретнуваат екипите на Врексам и Њукасл.

Врексам на последните пет натпревари запиша две победи, две реми и еден пораз, додека Њукасл У21 четири пати беа поразени и еднаш победија.

Најголемата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Њукасл У21 да победи во двете полувремиња коефициент 3.50 зголемен на 3.60
  • 3-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*