Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилската Серија Б кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Шапекоенсе и Аваи. Домаќините досега имаат освоено 25 бода, додека гостите пак имаат вкупно 26 бода.

Шапекоенсе – Аваи – 1 @ 2.02 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Шапекоенсе беше 2.52, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.02 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*