Што се уплаќа денес? (17.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател и се надеваме денес дека ќе ја поправиме грешката и дека ќе ви претставиме добитен натпревар.

Од 19:00 во рамките на квалификациите за Лига Европа се сретнуваат екипите на Хакен и Жалгирис.

Хакен во првиот натпревар беа убедливи против Жалгирис и остварија резултат 3-1, па веруваме дека таа предност нема да ја прокоцкаат на овој ревнаш дуел.

Хакен – Жалгирис – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 74.889 евра. За победа на Хакен уплатени се 68.223 евра, за реми 2.493 евра, додека останатите 4.173 евра се уплатени за победа на Жалгирис.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*