Натпревар со традиција (14.08.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 18:00 во рамките на полската Дивизија 1 ќе се сретнат екипите на Полониа и Легница.

Полониа е на 13-то место со вкупно 3 бода и учинок од 1 победа, 0 реми и 2 порази.

Легница е на 5-та позиција и досега имаат освоено 7 бода преку 2 победи, 1 реми и 0 порази.

Овие де екипи досега се имаат сретнато вкупно три пати и сите тие натпревари изобилуваат со голови, поточно на сите се постигнуваат по најмалку четири погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог

4+ @ 3.15 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*