Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од квалификациите за ЛШ кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 20:30 се сретнуваат екипите на Слован Братислава и Макаби Хаифа. Слован Братислава во последните пет натпревари има запишано три реми и две победи, додека Макаби Хаифа во истиот временски период оствари четири победи и еден пораз.

Слован Братислава – Макаби  Хаифа – 2 @ 2.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Макаби Хаифа беше 2.55, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*