Натпревар со традиција (06.08.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 18:00 во рамките на данската Супер лига се сретнуваат екипите на Нордсјеланд и Бронби.

Нордсјеланд е на  место со вкупно 6 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 0 реми и 0 порази.

Бронби во изминатите две кола успеа да собере 3 бода преку 1 победа, 0 реми и 1 пораз.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни натпревари играат отворено и ефикасно, поточно на сите тие дуели е добитен типот ГГ3+, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог

ГГ3+ @ 2.10 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*