Што се уплаќа денес? (06.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати досега, благодарение на информациите за уплатата сме биле добитни, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 17:00 во рамките на второто коло во австриската Бундеслига се сретнуваат екипите на Лустенау и Австрија Виена.

Лустенау запиша реми во првото коло и сега се наоѓаат на средината на табелата, додека Австрија Виена беа убедливо поразени, па оправдано се наоѓаат на последната позиција на табелата.

Лустенау – Австрија Виена – 2 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 88.637 евра. За победа на Лустенау уплатени се 11.744 евра, за реми 12.923 евра, додека останатите 63.970 евра се уплатени за победа на Австрија Виена.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*