Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од квалификациите за конференциската лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 18:00 се сретнуваат екипите на Паневежис и Хапоел Бер Шева. Домаќините во првото коло беа поразени со минимален резултат од 1-0, а искрено нивните амбиции за ова натпреварување не се кој знае колку големи.

Паневежис – Хапоел Бер Шева – 2 @ 2.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Хапоел Бер Шева беше 2.45, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 2.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*