Моzzart пакет за добредојде: 400 евра бонус и 100 бесплатни спинови!

Mozzart онлајн обложувалницата може да кажеме дека бележи фантастични резултати на секое поле, а тоа е благодарение на фантастичните промоции како за нови, така и за постоечки корисници.

Располагаат со широк спектар на игри и солидни квоти, па сите кои ја испробале оваа онлајн обложувалница дале позитивна оценка.

Овој пат за сите нови корисници нудата фантастична можност, поточно сите кои ќе се регистрираат ТУКА имаат можност да добијат 400 евра бонус и 100 бесплатни спинови.

За да бидете квалификувани во оваа позиција треба да направите депозит од 300 евра, да го активирате бонусот и да го внесете промо кодот BONUS400.

Услови и правила за користење

  • Со депозит од 300 евра, добивате 100 евра бонус за кладење и 300 евра бонус за казино
  • Понудата важи само за првиот депозит
  • Понудата се активира само со внесување на кодот BONUS400
  • Бесплатните спинови може да ги искористите на слотовите Sweet Bonanza TM or The Dog House TM
  • Бесплатните спинови се во вредност од 0.20 евра
  • Минимален квалификуван депозит за оваа промоција е 10 евра
  • Целосните услови и правила може да ги прочитате на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*