Што се уплаќа денес? (02.08.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата безброј пати досега ни била фантастичен показател, па се надеваме дека и денес ќе биде така, па благодарение на тоа ќе наплатиме одлична квота.

Од 18:00 во рамките на квалификациите за Лигата на шампиони се сретнуваат екипите на Карабаг и Раков.

Карабаг во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, додека Раков во истиот временски период има учинок од четири победи и еден пораз.

Карабаг – Раков – 1 @ 2.02

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 114.872 евра. За победа на Карабаг уплатени се 85.997 евра, за реми 10.996 евра, додека останатите 17.879 евра се уплатени за победа на Раков.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*