Тикет на денот (вторник, 18.07.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денес нема многу солидна програма за обложување, а ние ќе ви помогнеме во изборот со одличен тикет.

Волунтари – Ботосани 3+ @ 2.30 во Mozzart

Волунтари минатата сезона заврши на деветото место на табелата, а оваа сезона влегува со поголеми амбиции и сигурно ќе сака да обезбеди пласман во Европа. Сега во првото коло ќе се обиде да ја започне сезоната со победа пред своите гледачи, а има и противник по мерка. Ботосани минатата сезона успеа да обезбеди опстанок, а тоа ќе биде главната цел за овој тим и следната сезона. Очекуваме ефикасен меч, па нашиот предлог е 3+ со квота 2.30 во Mozzart.

Струга Трим Лум – Жалгирис – ГГ @ 1.85 во Bet365

Македонскиот шампион во првиот квалификациски меч одигра одлично против Жалгирис на гости и обезбеди реми без голови пред реваншот. Тоа ја прави Струга благ фаворит поради домашниот терен, меѓутоа Жалгирис има поголемо искуство во вакви натпревари нема лесно да се предаде. Очекуваме неизвесен дуел, овој пат со голови на двете страни. Нашиот предлог е ГГ со квота 1.85 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3654. 25

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*