Што се уплаќа денес? (13.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Претпоставуваме дека уплатата и денес ќе ни биде точен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 20:00 во рамките на квалификациските натпревари за конференциската лига се сретнуваат екипите на Акурејри и Конах. Домаќините зад себе во последните пет натпревари имаат три победи и два порази, додека гостите во истиот временски период запишаа две победи, две реми и еден пораз.

Акурејри – Конах – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.442 евра. За победа на Акурејри се уплатени 67.774 евра, за реми 10.102 евра, додека останатите 14.566 евра се уплатени за победа на Конахс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*