Натпревар со традиција (21.06.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Вечер во 02:30 часот после полноќ во рамките на американската МЛС лига  се сретнуваат екипите на Хјустон и Сан Хосе.

Хјустон е на 6-то место со вкупно 24 бода и учинок од 7 победи, 3 реми и 7 порази.

Сан Хосе е на 4-та позиција со вкупно 27 бода кои ги имаат освоено преку 7 победи, 6 реми и 5 порази.

Овие две екипи во последните пет меѓусебни дуели играат доста отворено и ефикасно, поточно на сите тие натпревари двата тима постигнуваат погодок, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог

ГГ @ 1.67 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*