Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Англија – Македонија

Денес продолжуваат квалификациските натпревари за европското првенство кое ќе биде следната година.

Во вечерниот термин е закажан дуелот помеѓу Англија и Македонија. Домаќините имаат 100% позитивен учинок односно од три изиграни дуели запишаа три победи. Македонија од друга страна изигра само два натпревари досега и запиша една победа и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни престави зголемени – бонус квоти за овој натпревар за два типови и тоа:

  • Арнолд да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 7.50 зголемен на 8.00
  • Хари Кејн да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 6.00 на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*