Специјал тикет за натпреварот Македонија У21 – Ерменија У21

Денес во понудата имаме многу пријателски натпревари, а во еден од него ќе се сретнат младинските селекции на Македонија и Ерменија.

Македонските младиници во последните пет натпревари запишаа една победа, два порази и две реми.

Еремнската младинска репрезентација пак има 100% негативен учинок во последните пет дуели и има исто толку и порази.

Македонската репрезентација на овој натпревар влегува како голем фаворит, па не би требало да се соочат со проблеми.

Ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • 3+
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*